הסדרי חובות מול נושים ורשויות

הסדרי חובות מול נושים ורשויות

פירוק חברות ועסקים

פירוק חברות ועסקים

מתמחים בפשיטות רגל לעסקים ופרטי

מתמחים בפשיטות רגל לעסקים ופרטי

קבלת הפטר חובות

קבלת הפטר חובות

הסתבכתם בחובות ? לנו הפתרונות

הסתבכתם בחובות ? לנו הפתרונות

Image by Giammarco Boscaro

אודות משרד עורכי דין ארבל עזריה  

משרד עו"ד ארבל עזריה מתמחה בהליכי חדלות פירעון: הסדר חובות, הוצאה לפועל, פשיטת רגל והפטר חובות למעלה מ24 שנה ומלווה אלפי חייבים לדרך חדשה נטולת חובות​ במשרדנו תמצאו צוות עורכי דין מקצועי ומיומן שיגן עליכם בכל הכלים העומדים לרשותכם, לנו הניסיון והמומחיות הדרושים להשגת התוצאות המיטביות בהתחשב במאפיינים המיוחדים של הליכי חדלות הפירעון השונים, תוך התחשבות בסוג ההליך המתאים עבור כל לקוח.

 

משרדנו  נותן מענה מתאים בין אם המדובר בחברות העוברות הליך פירוק או ארגון מרצון ובין אם מדובר בהליכי חדלות פירעון המתנהלים בפני בתי המשפט המוסמכים לבקשת נושים ובעלי עניין המעוניינים לאכוף הסדרים שונים ותהליכי פירוק או כינוס נכסים. צוות המשרדה פועל להשגת התוצאות המתאימות ביותר 

 

לכל אורך ההליך המשפטי ועד להשגת התוצאה המרבית עבורך. אנו נדאג לביטול מיידי של כל ההגבלות, פתיחת חשבון בנק עם כרטיס חיוב וכן אפשרות להוראת קבע אשר יתרמו לפעילות נוחה ותקינה. אנו מתנהלים מול כלל המנהלים והרשויות בישראל ונדע להפעיל את כלל כישורנו הגנה על הלקוח, תוך כדי ההליך וגם לאחר סיום הטיפול המשפטי, משרדינו מעניק ללקוחות המשרד הדרכה איך להתנהל נכון כלכלית וכל זאת על מנת שהלקוחות לא יקלעו שוב לחובות או הגבלות ועיקולים.

 

משרדינו מחובר ישירות למערכת בתי המשפט וההוצאה לפועל והוא מוזן בעדכונים בכל רגע נתון לגבי כל בקשה המוגשת וכל החלטה הניתנת, דבר המאפשר תגובה מהירה ופעולת בזק בכל תיק ותיק.

אנו מודעים לקושי הרב בהתנהלות מול הוצאה לפועל, במיוחד כאשר התחילו נגדכם הליכים שונים שנועדו להאיץ את גביית החוב כמו: צו עיכוב יציאה מהארץ, הגבלות ועיקולים שונים על המשכורת ועל חשבון הבנק או ניסיון לממש את נכסיכם.

 

בזכות השינויים האחרונים בחקיקה הנוגעים לגביית חובות בישראל, כל עוד הוכח שהחוב הצטבר בתום לב, תוכלו לשלם את חלקו ולקבל הפטר על שאר החוב. לכן, חשוב להעזר בשירותי עו"ד מומחה לטיפול בחובות, על מנת להציג בצורה נכונה את התהליך שבו נכנסתם לחוב. אנו נטפל לאחר מכן בכל הסנקציות שהוגשו נגדכם לרשות: ביטול צו עיכוב יציאה מהארץ, ביטול הגבלות ועיקולים, וכן נסייע בתהליך שיקום כלכלי עם ביטול החובות לרשויות המס, ביטוח לאומי ומוסדות נוספים.

 

מומחים בקריסה כלכלית של עסקים

חברות רבות מוצאות עצמן מול שוקת שבורה כאשר לקוחות אינם משלמים בזמן והן אינן יכולות לעמוד בהתחייבויותיהם. משרדנו מטפל בהליכים שונים של חדלות פרעון גם עבור חברות קטנות, בינוניות וגדולות. אנו מסייעים לשלל לקוחותינו לבצע הליכי פשיטת רגל, פירוק חברה, הסדר נושים, הסדר בנקים, הסדרים מול רשויות והליכים נוספים.

עורכי הדין שלנו, המובילים את תחום חדלות הפרעון במגזר העסקי מסייעים לחברות שנקלעו לחוב ואינן מסוגלות לצאת ממנו. בחלק מהמקרים, גם אם מונה כונס נכסים עדיין ניתן להשקיע בשיקום כלכלי של החברה ולסייע לה לצאת מהמשבר. אנו דואגים הן עבור לקוחות פרטיים והן עבור הלקוחות העסקיים לפתיחת חשבון בנק עם כרטיס חיוב, לביטוח ההגבלות ולחזרה לחיים כלכליים תקינים. במידת הצורך מוגש צו כינוס ודיון בהכרזה עליכם כפושטי רגל ולאחר כשנה וחצי תוכלו לזכות להפטר המיוחד.

צאו לדרך חדשה

אנו יודעים כי ביטול ההליכים הקשים הקיימים כיום בניסיון לגבות את החוב כנגדכם יכול לסייע לכם להתחיל דרך כלכלית חדשה. הזמן בו החוב עמד כעננה מעליכם הוא זמן מבוזבז בו אינכם יכולים לדאוג לעתידכם. טלפונים ומכתבים מנושים, מריבות משפחתיות והקפאה של הנכסים, מדירים שינה מעיניכם. אנו נמצאים כאן עבורכם על מנת לעזור להתחיל את החיים הכלכליים שלכם מחדש. אנו בעלי ניסיון בטיפול באלפי תיקים מורכבים ופשוטים כאחד, ואנו יודעים שנוכל לסייע לכם תוך מספר חודשים להתחיל מחדש. 

מאמרי המשרד