חיפוש

עורך דין מומחה לחובות ושיקום כלכלי

עודכן: 25 בינו׳ 2021


משרד עורכי דין ארבל עזריה צבר מוניטין רב למעלה מ24 שנה התמחות בסיוע לחייבים פרטיים ולחברות הנמצאות בהליכי חדלות פירעון. במשך השנים טיפלנו באלפי תיקי הוצאה לפועל, בתהליך מחיקת חובות ובהחזרת החיים הכלכליים למסלול חדש. רבים מלקוחותינו זכו למחיקה חלקית או מלאה של כל חובותיהם במסגרת הפטר.


אנו מודעים לקושי הרב בהתנהלות מול הוצאה לפועל, במיוחד כאשר התחילו נגדכם הליכים שונים שנועדו להאיץ את גביית החוב כמו: צו עיכוב יציאה מהארץ, הגבלות ועיקולים שונים על המשכורת ועל חשבון הבנק או ניסיון לממש את נכסיכם. בזכות השינויים האחרונים בחקיקה הנוגעים לגביית חובות בישראל, כל עוד הוכח שהחוב הצטבר בתום לב, תוכלו לשלם את חלקו ולקבל הפטר על שאר החוב. לכן, חשוב להעזר בשירותי עו"ד מומחה לטיפול בחובות, על מנת להציג בצורה נכונה את התהליך שבו נכנסתם לחוב.


אנו נטפל לאחר מכן בכל הסנקציות שהוגשו נגדכם לרשות: ביטול צו עיכוב יציאה מהארץ, ביטול הגבלות ועיקולים, וכן נסייע בתהליך שיקום כלכלי עם ביטול החובות לרשויות המס, ביטוח לאומי ומוסדות נוספים.
טיפול בחברות בקשיים כלכליים

חברות רבות מוצאות עצמן מול שוקת שבורה כאשר לקוחות אינם משלמים בזמן והן אינן יכולות לעמוד בהתחייבויותיהם. משרדנו מטפל בהליכים שונים של חדלות פרעון גם עבור חברות קטנות, בינוניות וגדולות. אנו מסייעים לשלל לקוחותינו לבצע הליכי פשיטת רגל, פירוק חברה, הסדר נושים, הסדר בנקים, הסדרים מול רשויות והליכים נוספים.


עורכי הדין שלנו, מובילים את תחום חדלות הפרעון במגזר העסקי מסייעים לחברות שנקלעו לחוב ואינן מסוגלות לצאת ממנו. בחלק מהמקרים, גם אם מונה כונס נכסים עדיין ניתן להשקיע בשיקום כלכלי של החברה ולסייע לה לצאת מהמשבר.


אנו דואגים הן עבור לקוחות פרטיים והן עבור הלקוחות העסקיים לפתיחת חשבון בנק עם כרטיס חיוב, לביטוח ההגבלות ולחזרה לחיים כלכליים תקינים. במידת הצורך מוגש צו כינוס ודיון בהכרזה עליכם כפושטי רגל ולאחר כשנה וחצי תוכלו לזכות להפטר המיוחד.מתחילים את החיים הכלכליים מחדש

אנו יודעים כי ביטול ההליכים הקשים הקיימים כיום בניסיון לגבות את החוב כנגדכם יכול לסייע לכם להתחיל דרך כלכלית חדשה. הזמן בו החוב עמד כעננה מעליכם הוא זמן מבוזבז בו אינכם יכולים לדאוג לעתידכם. טלפונים ומכתבים מנושים, מריבות משפחתיות והקפאה של הנכסים, מדירים שינה מעיניכם. אנו נמצאים כאן עבורכם על מנת לעזור להתחיל את החיים הכלכליים שלכם מחדש. אנו בעלי ניסיון בטיפול באלפי תיקים מורכבים ופשוטים כאחד, ואנו יודעים שנוכל לסייע לכם תוך מספר חודשים להתחיל מחדש.
100 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול